יש לכם שאלה?

יש לי שאלה בנוגע להזמנת חוויה

איך מזמינים חוויה?


נכנסים לסוג החוויה שאתם מעוניינים בה, בוחרים אמן/הופעה/הרצאה/אימון ועוד, רואים את כל הפרטים כמו: כמה החוויה עולה, מה צריך בשביל לארח בסלון שלך ועוד, לוחצים על ״הזמן חוויה״, ממלאים את הפרטים, ונותן החוויה ייצור איתך קשר בהקדם!
כמה זה יעלה לי?


בכל חוויה יש טווח מחירים, תלוי מה תרצו לקבל. השאירו הודעה לנותן החוויה והוא יחזור אליכם בהקדם עם מחיר מדויק לסוג החוויה שתרצה.
למי זה מתאים?


לכולם! קבוצה של חברים שרוצים להזמין הופעה אליהם הביתה משפחה שרוצה לחגוג יום הולדת עם שף פרטי בבית מנהלת רווחה שרוצה להזמין חוויה לצוות המצטיין של החודש ועוד.. ועוד.. ועוד.. אנחנו בטוחים שכל אחד יכול למצוא את החוויה שמתאימה לו!
האם אני צריך משהו מיוחד בשביל לארח אמן בסלון שלי?


כל נותן חוויה כותב מה הוא צריך כדי להגיע אליכם, והכל חשוף במידע על נותן החוויה. יש אמנים שצריכים במה, יש אמנים שצריכים הגברה, יש שפים שצריכים שולחן גדול, ויש נותני חוויות שיתאימו את עצמם אליכם.
כמה זמן מראש צריך להזמין חוויה?


משתנה מנותן חוויה אחד לנותן חוויה אחר. צרו איתם קשר דרף ״הזמן חוויה״ בכדי לראות מתי הם פנויים!

יש לי שאלה בנוגע ליצירת חוויה

איך יוצרים חוויה?


* בעמוד הבית לוחצים על לחצן ״צור חוויה״. * לוחצים על התחברות ובוחרים מייל וסיסמא (במידה ואתם כבר רשומים - התחברו כדי להוסיף חוויה נוספת). * ממלאים את פרטי החוויה ולוחצים ״שלח״. שימו לב! במידה ולא תמלאו את כל שדות החובה, לא תוכלו לשמור את החוויה. כמו כן, יש לצרף תמונה בקבצי תמונה עד 15MB ולא סוג קבצים אחרים (כגון PDF). * צוות הופה עובר על החוויה שלכם. * במידה והחוויה מאושרת - היא תופיע באתר תוך 2 ימי עסקים. * במידה והחוויה לא מאושרת- תקבלו מייל עם הסבר מדוע המודעה לא אושרה.
האם ניתן לערוך חוויה לאחר פרסומה?


בטח! * היכנסו ל״חוויות שלי״ בעמוד הבית מצד שמאל למעלה * התחברו (מייל וסיסמא). * ליחצו בטבלת החוויות שלכם, בשורת החוויה שתרצו לערוך, בעמודת ״שם פרטי״. * מוזמנים לערוך כמעט הכל, וגם אפשר להעלות תמונה אחרת :)
העלתי חוויה חדשה, מדוע אני לא רואה אותה באתר?


לאחר הוספת חוויה, החוויה עוברת לבדיקת הצוות שלנו. לאחר אישורה, היא עולה לאתר (עניין של עד 2 ימי עסקים).